يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧ - 
1 2
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار دانشکده 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون و مصاحبه دکتری تخصصی رشته خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون در دانشکده پیراپزشکی

آزمون و مصاحبه دکتری تخصصی رشته خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون در مورخ 17 تیر 1396 با حضور دکتر فریبرز فائقی معاون آموزشی دانشکده و مسئول اجرایی آزمـون، دکتر احمد قره باغیان مدیر گروه خون شناسی آزمایشگاهی و مسئول برگزاری امتحانات و همچنین تعدادی از اعضای گروه خون شناسی دانشکده به عنوان کادر اجرایی در دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید.

این آزمون با شرکت 32 نفر دواطلب و همکاری شانزده نفر از اعضای هیئت ممتحنه این رشته از دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان انتقال خون، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شش ایستگاه به شرح ذیل برگزار گردید:

ایستگاه شماره 1 : این ایستگاه برای ارزیابی تسلط داوطلب بر پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و مقاله (یا مقالات) مستخرج از پایان نامه بود.

ایستگاه شماره 2 : این ایستگاه برای ارزیابی توانائی ارائه شفاهی مطالب علمی توسط داوطلبان بود که در این ایستگاه داوطلبان دو مطلب علمی (یکی مرتبط با خون شناسی آزمایشگاهی و دیگری مرتبط با علوم انتقال خون) از چهار مطلب اعلام شده در ایستگاه انتخاب و ارائه دادند.

ایستگاه شماره 3 : این ایستگاه برای ارزیابی توانایی جستجوی منابع علمی توسط داوطلبان بود که در این ایستگاه داوطلبان در مدت 16 دقیقه نسبت به جستجوی منابع علمی مرتبط با عناوین اعلام شده در ایستگاه در موضوع خون شناسی و علوم انتقال خون اقدام نمودند.

ایستگاه شماره 4 : در این ایستگاه توانمنــدی های تخصصـی رشته خون شنـاسی آزمایشـگاهی و علوم انتقـال خـون داوطلـبان سنجیـده شده که در آن داوطلبان می بایست به 10 سـئوال تخصـصـی (5 سئوال مرتبط با خون شناسی و 5 سئوال مرتبط با علوم انتقال خون) پاسخ می د ادند.

ایستگاه شماره 5 : در این ایستگاه تسلط داوطلبان به زبان انگلیسی سنجیده می شود که مجموع مدت آن 14 دقیقه بود (7 دقیقه برای خون شناسی و 7 دقیقه برای علوم انتقال خون).

ایستگاه شماره 6 : در این ایستگاه نسبت به بررسی و ارزیابی مستندات آموزشی و پژوهشی داوطلبان اقدام گردید.

 

 


١١:٣٤ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی- دانشکده پیراپزشکی

آدرس : تهران - شمیران- تجریش- میدان قدس- ابتدای خیابان دربند- دانشکده پیراپزشکی

تلفن : 22718531 - 021

پست الکترونیک :
paramedical_school@sbmu.ac.ir

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.