معرفی مرکز مشاوره دانشجویی دانشکده پیراپزشکی

دوران دانشجویی یکی از برهه های مهم و همراه با تغییرات عمده در زندگی می باشد و در این دوران دانشجویان به دلیل قرار گرفتن در شرایط جدید، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، لزوم اتخاذ تصمیمات متعدد، کسب استقلال بیشتر با تجارب متعددی مواجه می شوند و استرس‌های متعددی مثل مشکلات اقتصادی، عاطفی، تحصیلی را پشت سر خواهند گذاشت.

بسیاری از دانشجویانی که به دانشگاه وارد می شوند در حال تجربه استرس‌های دانشجوی می باشند. برخی دانشجویان استرس بیشتری دارند و برخی نیز علایم اختلالات اضطرابی و افسردگی یا سایر اختلالات را تجربه می کنند. ما از دانشجویان دعوت می‌نماییم که صرف نظر از شدت مشکلی که دارند به مرکز مشاوره مراجعه و از خدمات این مرکز که بصورت کاملاً محرمانه است استفاده نمایند.

از آنجا که هدف ما در مرکز مشاوره دانشکده پیراپزشکی ارتقاء‌ سطح بهداشت روان و پیشگیری از بروز آسیب های روان شناختی و یاری دانشجویان عزیز در حل مسائل و مشکلات گوناگون می باشد، تلاش داریم تا در هر یک از این شرایط در کنار شما باشیم و جهت دست یابی مجدد شما به آرامش، تعادل، سلامت و کارآمدی از همه امکانات موجود خود استفاده نماییم.

این مرکز بعنوان یکی از سیستمهای حمایتی دانشکده بمنظور کمک به دانشجویان در تطابق با تغییر شرایط و استرس‌های موجود می‌باشد. لذا شما می توانید از امکانات موجود در مرکز مشاوره شامل جلسات مشاوره فردی، گروهی، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی،‌ روان درمانی، انجام تست‌های روان شناختی، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی، کتب و بروشورهای آموزشی موجود در مرکز، برنامه‌های آموزشی قابل ارائه از طریق سایت مرکز مشاوره در جهت رسیدن به اهداف و حل مشکلات خود استفاده نمائید.

ایجاد مرکز مشاوره و سلامت روان گامی مهم در جهت حمایت از رفاه دانشجویان است از اینرو دانشکده پیراپزشکی توجه خاصی به این دفتر و صحت اجرای وظایف آن معطوف داشته است.
 

امید داریم شما نیز با برقراری تماس با مرکز مشاوره ما را در زمینه شناسایی نیازهای دانشجویان و اعتلای امکانات لازم جهت رفع آن‌ها یاری دهید.

لازم به ذکر است این خدمات برای همه دانشجویان دانشکده به صورت رایگان ارائه می شود.

معرفی مرکز مشاور دانشجویی

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست